AGNIESZKA OSOWIECKA-WASIAK

Rzetelność i Konsekwencja

Reprezentuję kredytobiorców w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych lub denominowanych do walut obcych, w szczególności franka szwajcarskiego (CHF). Miarą sukcesu naszej kancelarii jest lista wygranych spraw oraz poczucie sprawiedliwości, o które walczymy dla naszych Klientów.

MOTTO

Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne.

Od pioniera do lidera

Doskonale znam drogę do celu, jakim jest uwolnienie się od toksycznego kredytu – jestem „frankowiczem” i jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskałam w 2017 r. prawomocny wyrok ustalający nieważność klauzul walutowych w swojej sprawie przeciwko mBank, na skutek sporu toczącego w latach 2013-2017.

Działalność prawniczą w formie Kancelarii Radcy Prawnego prowadzę od 2009 r., a wcześniej – od 2002 r. współpracowałam z renomowanymi kancelariami prawnymi w Poznaniu i we Wrocławiu. Ukończyłam UAM w Poznaniu w 2004 r., a następnie w 2009 r. aplikację radcowską (OIRP Poznań Pz-2678/09). Aktualnie jestem wpisana na listę radców prawnych OIRP we Wrocławiu (Wr-2910).

Jestem członkiem i współzałożycielem stowarzyszenia wspierającego „Frankowiczów” – Forum Prawników Finansowych oraz współpracuję ze stowarzyszeniem SBB – Stop Bankowemu Bezprawiu.

W dzisiejszych czasach, aby zachować równowagę, warto mieć do siebie dystans. Dlatego uwielbiam humor Pana sędziego Arkadiusza Krupy 🙂

Zespół Kancelarii od ponad 10 lat zajmuje się obsługą osób fizycznych oraz przedsiębiorstw, a także jednostek samorządu terytorialnego. Cechuje nas indywidualne i kreatywne podejście do każdej powierzonej nam sprawy, przy jednoczesnym poszanowaniu najwyższych standardów etycznych. Naszym Klientom gwarantujemy wysoki poziom kompleksowej obsługi prawnej, stały kontakt z osobą prowadzącą daną sprawę oraz bieżące doradztwo w zakresie podejmowanych decyzji.

Nasz Zespół

Radcowie prawni Kancelarii posiadają kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych przeciwko bankom. Doskonale znamy argumenty naszych przeciwników i potrafimy się odpowiednio przygotować.

Michał Przybylak, Radca Prawny

Jestem radcą prawnym od 2017 r., absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego i aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych kancelariach warszawskich i wrocławskich.

Od lat skutecznie reprezentuję naszych Klientów w sporach na tle kredytów „frankowych”. Swoją wiedzę i umiejętności przekuwam w ich sukcesy. Reprezentacja klientów w sporach z podmiotami od nich silniejszymi takimi, jak banki, ubezpieczyciele czy deweloperzy - to moja zawodowa misja i pasja.

— Michał Przybylak, Radca Prawny

Adam Pelczar, Aplikant Radcowski

Jestem absolwentem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (2023 r.). W roku 2024 rozpocząłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem już w czasie studiów, a z Kancelarią jestem związany od 2022 r.

Wybrałem kierunek prawniczy, ponieważ chce zwiększać ludzką świadomość w zakresie prawa, a także wskazywać możliwości, których na pierwszy rzut nie widać.

Lubię poszukiwać rozwiązań prawnych w sytuacjach, które wymagają nieszablonowego podejścia.

— Adam Pelczar, Aplikant Radcowski

Nasi Partnerzy