DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Opinie naszych Klientów

Z całego serca polecam Panią mecenas Agnieszkę Osowiecką - Wasiak. Współpraca z Panią mecenas to sama przyjemność, konkretna, rzeczowa, z ogromną wiedzą i doświadczeniem w sprawach frankowych. Świetny kontakt, odpisuje na każde pytanie ekspresowo, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Od samego początku naszej współpracy z Panią mecenas wszystko jest jasne i przejrzyste. Dziękuję Pani mecenas za to, że tchnęła w nas nadzieję, że takie szaraczki też mogą zawalczyć o swoją przyszłość, o sprawiedliwość!

— Klient pozywający PKO BP przed Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze (kredyt denominowany Własny Kąt Hipoteczny)

Bardzo dobry, rzeczowy kontakt z Panią mecenas. Tłumaczy wszystko cierpliwie, jasno przekazuje swoje rady. Dobrze przygotowuje do rozprawy. Warunki współpracy są również jasno określone na początku i wg mnie bardzo uczciwe. Do współpracy przekonał mnie obraz twardo stojącej na nogach kobiety, której można zaufać... i można też porozmawiać o ogólnych ludzkich sprawach .

pozdrawiam JB.

— Klient pozywający Santander Bank Polska przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany EKSTRALOKUM w dawnym Kredyt Bank)

Do współpracy przekonały mnie dobre opinie, a także jasny i przejrzysty cennik kancelarii. Dalej jest tak samo - jestem na bieżąco informowany przez panią Mecenas, nawet jeśli w mojej sprawie nic się nie dzieje. Czuję, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Pełen profesjonalizm z poczuciem humoru.

— Klient pozywający Santander Bank Polska przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany EKSTRALOKUM w dawnym Kredyt Bank)

Profesjonalizm + wiedza + empatia +pracowitość+ skuteczność = Agnieszka Osowiecka - Wasiak

— Klient pozywający PKO BP przed Sądem Okręgowym w Legnicy (kredyt denominowany Nordea – Habitat w dawnym Nordea Bank)

Znane powiedzenie "prawnicy zamiast serc mają paragrafy"  w przypadku Pani Mecenas jest absolutną nieprawdą. Wyjątkowe połączenie wiedzy i prawniczego doświadczenia z ludzkim podejściem do klienta. Pani Mecenas jest rzetelna, skrupulatna, słowna, komunikatywna, konkretna, cierpliwa, uczciwa. Dziękuję

— Klient pozwany przez mBank przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany mPlan)

Współpracę z Panią Mecenas Agnieszką Osowiecką – Wasiak oceniamy bardzo wysoko. Pani Mecenas podeszła do naszej sprawy, związanej z kredytem frankowym, bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Mecenas, sporządzenie stosownych dokumentów i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy, która jeszcze przed nami. Pani Mecenas reprezentuje w naszej ocenie nie tylko ogromną wiedzę ale także duże zaangażowanie, świetny kontakt z klientem, dostępny zawsze gdy tylko potrzeba. Polecamy każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej.

— Klient pozywający mBank przed Sądem Okręgowym w Świdnicy (kredyt indeksowany multiPlan)

Walczymy wspólnie z Panią Mecenas z bankiem w sprawie CHF i obstawiamy rozjechanie bankstera . Dziękuję Pani Mecenas za otwartość, ludzkie podejście od pierwszego dnia współpracy, fachowość w każdym calu, odpowiedzialność, zaangażowanie, pokłady wiedzy, mądrość i odpowiedzi na wszystkie pytania... Polecam Kancelarię wszystkim niezdecydowanym, Pani Mecenas rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wszystkim poszkodowanym przez system bankowy.

— Klient pozywający PKO BP przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt denominowany Własny Kąt Hipoteczny)

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mec. Agnieszką Osowiecką - Wasiak. Bardzo dobra komunikacja i responsywność, terminowe działanie, zgodnie z ustaleniami, troska o klienta, proaktywność i obsługa klienta na wysokim poziomie. Doceniam to tym bardziej, że sama jestem prawnikiem i wiem ile czasu i pracy zajmuje takie zaangażowanie. Absolutnie polecam!

— Klient pozywający mBank przed Sądem Okręgowym w Poznaniu (kredyt indeksowany mPlan)

Współpraca z Panią adwokat Agnieszką przebiega bez zarzutów. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Wykazuje się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Wszystko jest wyjaśniane precyzyjnie i szczegółowo. Serdecznie polecam Kancelarię.

— Klient pozywający mBank przed Sądem Okręgowym w Legnicy (kredyt indeksowany multiPlan)

Profesjonalna pomoc w sprawach przeciwko bankom (kredyty pseudofrankowe), rzetelna i etyczna.

 

— Opinia zaangażowanego frankowicza.

Profesjonalnie, rzeczowo.. super podejście do klienta i dbanie o jego interesy. Bardzo polecam

— Klient pozywający Santander Bank Polska przed Sądem Okręgowym w Legnicy (kredyt indeksowany EKSTRALOKUM w dawnym Kredyt Bank)

Bardzo polecam Panią Agnieszkę Osowiecką Wasiak, pełne zaangażowanie, konkrety i profesjonalizm!!

— Klient pozywający mBank przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany mPlan)

Polecam usługi kancelarii. I w sprawach baaaardzo dużych i małych. Mała już wygrana a dużo w toku, ale jakość pozwu i argumentacja oraz szybkie i rzetelne przygotowanie przez kancelarię daje dużą nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcie!. Polecam!

— Klient pozywający Deutsche Bank Polska przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt denominowany w dawnym Deutsche Bank PBC)

Polecam mecenas Agnieszkę , jest bardzo dobrym specjalistą w sprawach „frankowych”

— Opinia obserwatora sądowego z ramienia Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu

Bardzo polecam panią mec. Agnieszkę. Rzetelnie i uczciwie podchodzi do sprawy, a na salach sądowych walczy jak prawdziwa lwica. Do tego po ludzku podchodzi do sprawy. Szczególnie polecam do spraw "frankowych"

— Opinia obserwatora sądowego z ramienia Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu

Polecam razy 3.Jestem pod opieką Pani mecenas, bardzo trudna sprawa ogromna pomoc i wsparcie. Pełny zakres wiedzy, dokładne wyjaśnienie zawiłości i meandrów prawnych. Mam pełne zaufanie i czuję wsparcie a to ważne, przy osobie prawnika.

— Klient pozwany przez Bank BPH przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany w dawnym GE Money Bank)

Polecam Panią Mecenas, bo jest tego warta. Z racji swojej pracy zawodowej współpracowałam z wieloma kancelariami, ale dopiero kiedy pani Mecenas zaczęła prowadzić moją sprawę wiem, jak powinna wyglądać obsługa prawna na najwyższym poziomie. Oprócz tego, że ma dużą wiedzę i doświadczenie, to walczy o klienta, jako o siebie samą. I co dla mnie jest również bardzo ważne, to że informuje szczegółowo o wszystkim na bieżąco, omawia każdy krok i zawsze jest dostępna. Można napisać maila, zadzwonić czy umówić się w kancelarii. Niby oczywiste sprawy, ale moi znajomi w innych kancelariach nie mają takiego komfortu. Cieszę się, że dokonałam dobrego wyboru i polecam każdemu

— Klient pozywający Bank BPH przed Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze (kredyt indeksowany w dawnym GE Money Bank)

Z całego serducha polecam mec. Agnieszkę Osowiecką-Wasiak, mało kto mi tak zaimponował na sali sądowej, walczy jak lwica do tego jest bardzo sympatyczna i zwyczajnie ludzka, co jakiś czas prowadzi darmowe porady prawne. Jak efektywna jest Pani mecenas widać po wyrokach jakie wpadają co chwile na konto kancelarii. Pani Agnieszka rozwala system, jej wyrokami chwalą się nawet nieuczciwe firemki, które łowią klientów.

— Opinia obserwatora sądowego z ramienia Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu

Bardzo polecam przede wszystkim ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie związane z prowadzeniem spraw "CHF", ale też ze względu na obsługę klienta na najwyższym poziomie. Rzetelnie, szybko, miło i sympatycznie

— Klient pozywający mBank przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany mPlan)

Profesjonalizm, uczciwość, odpowiedzialność, ludzkie podejście i rzetelność, oraz niezwykła dziś słowność, do tego ogromna wiedza i doświadczenie - taką kancelarię warto polecać! Polecam z całego serca po tysiąckroć!

— Klient pozywający Bank BPH przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany w dawnym GE Money Bank)

Profesjonalne i ludzkie podejście do klienta. Świetny kontakt i ogromna wiedza w sprawach frankowych. Polecam każdemu.

— Klient pozywający Getin Noble Bank przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany w dawnym Getin Bank S.A. w Katowicach – DOM Oddział w Łodzi)

Pełen profesjonalizm i transparentność od pierwszego emaila. Współpraca z kancelarią rozpoczęła się od krótkiego emaila sondującego kancelarię kilka lat temu. Pani Agnieszka odpowiedziała zwięźle, serdecznie, rzeczowo i na temat. Zaoferowała bezpłatną analizę umowy, wyjaśniła możliwe rozwiązania problemu, który nakreśliliśmy, oraz strategie osiągnięcia celów, którymi byliśmy zainteresowani. Zaprezentowane warunki spłaty i cena były nie tylko sensowne, ale także uczciwe (w odróżnieniu od kilku innych kancelarii, których wynagrodzenie było.... dziwnie wyrażone). Od rozpoczęcia współpracy z Kancelarią pokładamy pełne zaufanie w Pani mec. Agnieszce Osowieckiej, jeszcze większe niż na początku - jej porady i sugestie zawsze okazywały się celne, skuteczne i sensowne, a na sali sądowej (i w pismach) jest po prostu ostra jak brzytwa i zmierza do celu jak rapier.  Bardzo się cieszymy że jesteśmy z tą Kancelarią, i że Pani Agnieszka została nam polecona przez osobę trzecią. Jest osobą rzetelną, skuteczną, godną zaufania i godną polecenia.

— Klient pozywający Getin Noble Bank przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (kredyt indeksowany w dawnym Getin Bank S.A. w Katowicach – DOM Oddział w Łodzi)

Zaufanie i profesjonalizm

— Klient pozywający PKO BP przed Sądem Okręgowym w Legnicy (kredyt denominowany Nordea – Habitat w dawnym Nordea Bank)

Polecam! Prawnik jakich mało. Mecenas Osowiecka jest prawnikiem, który nie zapomniał co to człowieczeństwo i że przynależność do elity nie tylko daje przywileje ale i obowiązki.

— Opinia zaangażowanego frankowicza.